Про нас

Business Resourcesкомпанія у сфері надання консалтингових послуг з підбору керівників вищої ланки, незалежних членів ради директорів, консультантів, експертів і спеціалістів у затребуваних індустріях бізнесу.

За 10 років роботи ми набули унікального досвіду з пошуку та оцінки результативних менеджерів на території України та за її межами, досвіду з адаптації менеджерів, яких прийняли на роботу до компаній наших клієнтів, а також налагодили особисті контакти з багатьма ТОП-менеджерами.

Історія

Історія компанії Business Resources почалася в 2006 році у період стрімкого економічного зросту, коли підприємства, що працюють на території України, гостро потребували не лише керівників, але й талановитих менеджерів середньої ланки.

Очолила компанію Business Resources Наталія Козинська, на той час досвідчений HR-менеджер і професійний консультант по закриттю Executive Search проектів на території України. Чудово орієнтуючись у потребах кадрового ринку, вона поєднала передові консалтингові технології з індивідуальним підходом до кожного клієнта у рамках компанії Business Resources, надавши на найвищому рівні послуги Management Selection (підбір персоналу середньої керівної ланки, рідкісних та ключових спеціалістів високої кваліфікації).

У 2008 році, незважаючи на світову кризу, Business Resources не лише не втратив своїх позицій, але й запропонував своїм клієнтам нову послугу – Executive Search (пошук керівників вищої ланки).

У 2010 році компанія розширила коло своєї діяльності, відкривши новий напрямок – International Executive Search (міжнародний пошук вищої керівної ланки).

У нашій компанії немає випадкових людей. Кожен з нас любить свою професію, має успішний досвід в цій індустрії, глибоке розуміння галузевої специфіки бізнесу клієнта і відмінне знання ринку кандидатів у різних сферах діяльності. У своїй роботі ми дотримуємось міжнародних стандартів Executive Search (AESC), що гарантує високий рівень якості наших послуг.

В активі нашої компанії вже більше 100 000 резюме професійних менеджерів і керівників, ми налагодили ділові зв’язки у бізнесових колах, що дозволяє нам успішно закривати складні, унікальні позиції на території України і за її межами.

Серед наших клієнтів – відомі міжнародні компанії і корпорації, лідери у своїх галузях. Ми пишаємось, що за 10 років роботи наша компанія набула унікального досвіду, а також завоювала стійку репутацію та довіру наших клієнтів

Наталія Козинська
Business Resources – надійний партнер з пошуку персонала для Вашого бізнесу!

Місія

Досвід, любов до своєї справи та бажання бути кращими об’єднали команду Business Resources для того, щоб допомагати нашим клієнтам розвивати свій бізнес, ставати сильнішими, знаходячи результативних та ефективних керівників і менеджерів.

Цінності компанії

Відповідальність за результат

Прагнення до успіху

Вдосконалення і саморозвиток

Співпричетність

Переваги роботи з нами:

  1. Працюємо зі складними, конфіденційними та унікальними проектами.
  2. Працюємо без кордонів, здійснюючи міжнародний пошук.
  3. Розумієм особливості бізнесу у різних галузях та пропонуємо рішення, співзвучні баченню і задачам наших клієнтів.

Business Resources гарантує:

  1. Здійснення пошуку до отримання 100% результату.
  2. Нерозголошення конфіденційної інформації і комерційної таємниці наших клієнтів.
  3. Безкоштовну заміну у випадку звільнення кандидата у період випробувального терміну.