Про нас

Компанія BUSINESS RESOURCES розпочала свою діяльність у 2006 році та нині успішно вирішує завдання по пошуку Генеральних та Функціональних директорів, а також менеджерів середньої ланки, використовуючи у своїй роботі технологію Executive Search.

Ми маємо успішний багаторічний досвід конфіденційного пошуку та хедхантингу (headhunting), працюємо якісно й швидко. Ми цінуємо та економимо час нашим клієнтам, запобігаючи зустрічам з невідповідними кандидатами.

Ми впевнено конкуруємо з міжнародними Executive Search компаніями на території України, маючи сильну експертизу ринку праці та працюючи згідно з міжнародними стандартами.

Ми поважаємо наших кандидатів, тому не витрачаємо їх час, пропонуючи та обговорюючи позиції, на які вони не підходять. Ми даємо правдивий зворотний зв’язок.

Історія

Історія компанії Business Resources почалася в 2006 році у період стрімкого економічного зросту, коли підприємства, що працюють на території України, гостро потребували не лише керівників, але й талановитих менеджерів середньої ланки.

Очолила компанію Business Resources Наталія Козинська, на той час досвідчений HR-менеджер і професійний консультант по закриттю Executive Search проектів на території України. Чудово орієнтуючись у потребах кадрового ринку, вона поєднала передові консалтингові технології з індивідуальним підходом до кожного клієнта у рамках компанії Business Resources, надавши на найвищому рівні послуги Management Selection (підбір персоналу середньої керівної ланки, рідкісних та ключових спеціалістів високої кваліфікації).

У 2008 році, незважаючи на світову кризу, Business Resources не лише не втратив своїх позицій, але й запропонував своїм клієнтам нову послугу – Executive Search (пошук керівників вищої ланки).

У 2010 році компанія розширила коло своєї діяльності, відкривши новий напрямок – International Executive Search (міжнародний пошук вищої керівної ланки), виконавши кілька дуже відповідальних проектів.

Компанія BUSINESS RESOURCES розширила свою експертизу в напрямку пошуку технічних талантів (IT Executive Search), а також успішно виконує проекти Executive Search і Headhunting будь-якої складності, конкуруючи з міжнародними Executive Search компаніями на території України, маючи сильну експертизу ринку праці і працюючи згідно з міжнародними стандартами

Ми працюємо відповідно до міжнародних стандартів асоціації AESC (Association of Executive Search and Leadership Consultants).

В активі нашої компанії понад 100 000 резюме професійних менеджерів і керівників. Ми налагодили ділові зв’язки у бізнесових колах, що дозволяє нам успішно закривати складні, унікальні позиції на території України та за її межами.

Ми пишаємось, що за 14 років роботи наша компанія набула унікального досвіду пошуку талантів, а також завоювала стійку репутацію та довіру наших клієнтів. Серед наших клієнтів – відомі міжнародні компанії і корпорації, лідери у своїх галузях.

Наталія Козинська
Business Resources – надійний Партнер з пошуку персоналу для вашого бізнесу!

Місія

МИ ЗМІЦНЮЄМО ТА РОЗВИВАЄМО БІЗНЕС НАШИХ КЛІЄНТІВ, ДОПОМАГАЮЧИ НАЙМАТИ РЕЗУЛЬТАТИВНИХ ТА ЕФЕКТИВНИХ УПРАВЛІНЦІВ ТА МЕНЕДЖЕРІВ.

Цінності компанії

Відповідальність за результат

Прагнення до успіху

Вдосконалення і саморозвиток

Співпричетність

Переваги роботи з нами:

  • За 14 років роботи ми накопичили унікальний досвід пошуку талантів
  • Створили власну, постійно оновлювану автоматизовану базу кандидатів
  • Професійно працюємо з конфіденційним пошуком

Business Resources гарантує:

  • Здійснення пошуку до отримання 100% результату
  • Нерозголошення конфіденційної інформації та комерційної таємниці наших клієнтів
  • Безкоштовну заміну у випадку звільнення кандидата у період випробувального терміну